Наявність спеціального обладнання.

Лежачим хворим, людям після травм та інсультів необхідне спеціальне функціональне ліжко. Вона дозволяє змінювати становище хворого, мінімізуючи цим можливість утворення пролежнів, запалення легкий тощо. Купівля ліжка для домашнього використання обтяжлива для бюджету. У пансіонаті є все необхідне медобладнання і його достатньо для всіх постояльців.


Живлення в будинку для літніх людей.

Як правило, харчування дієтичне. Звичайно ж, людей похилого віку час від часу балують (якщо немає строгих обмежень), включаючи в раціон солодощі, випічку та інші продукти та страви, визнані шкідливими. Але загалом раціон складається лише з корисних страв. Дієта підбирається з урахуванням особливостей захворювання та рекомендацій лікаря.


Гігієна та обслуговування.

З віком щоденні гігієнічні процедури для людей похилого віку перетворюються на складне завдання, яке забирає багато фізичних сил. Прийом душу або ванни в старечому віці і зовсім загрожує небезпекою травмування. Особливо небезпечний перелом шийки стегна у людей похилого віку, догляд у цьому випадку потрібен постійний і обов'язково професійний. У пансіонаті допомагають із щоденними гігієнічними процедурами, стежать за регулярною зміною спідньої білизни.


Соціальна адаптація, спілкування.

Старі люди, а особливо ті, хто зіткнувся з серйозними захворюваннями, в пансіонаті вчаться пристосовуватися до навколишнього світу. Ніхто не загострює увагу до їхніх хвороб. Вони спілкуються з великою кількістю людей – з однолітками, які так само як і вони живуть у будинку престарілих, з лікарями, медсестрами, обслуговуючим персоналом.


Взаємозв'язок із родичами.

По-перше, двері для родичів відчинені цілодобово. Жодних прийомних днів та годин! Можна приїхати у будь-який час, головне, перед цим зателефонувати та уточнити, чи не призначені на цей час якісь медичні процедури. По-друге, персонал пансіонату завжди перебуває на зв'язку. Можна зв'язатися телефоном, написати в соцмережі, надіслати повідомлення на пошту.

Також ви можете скористатися послугами нашої філії у Харкові -будинок для людей похилого віку Харків "Дерево життя"