Коли люди шукають пансіонату для літніх людей у Полтаві у них виникають різні асоціації. В одних - з лікарняною палатою, в інших - з жорстоким ставленням та байдужістю.

Ми допоможемо вам розібратися, в чому переваги пансіонату для людей похилого віку.

Насамперед ви повинні бути чесними перед собою і відповісти на кілька запитань:

  • Чи зможете ви приділяти достатню кількість часу догляду за людиною похилого віку?
  • Чи маєте медичну освіту, щоб допомогти при захворюваннях?
  • У вашому будинку є обладнання для безпечного пересування?
  • Ви маєте досвід догляду за лежачими хворими?
  • Ви забезпечите збалансоване харчування та правильний раціон?
  • Чи ви надаєте психологічну підтримку близькій людині повною мірою?
  • Ви зможете організувати для пенсіонера регулярні прогулянки на свіжому повітрі?


Якщо хоча б на один із вищеперелічених пунктів ваша відповідь «Ні», подумайте, яке життя чекає на вашого літнього родича. Людям похилого віку необхідний правильний режим та медичне обслуговування, спілкування, увага та турбота без перерв та вихідних. Ваш робочий графік дає змогу забезпечити пенсіонера всім цим?

Переваги пансіонату для людей похилого віку

Приватний будинок для людей похилого віку – це затишна домашня атмосфера, медична допомога, психологічна підтримка та цікаве дозвілля. Все, чого потребує літня людина, є в нашому пансіонаті. Наше головне завдання – забезпечити комфортне проживання та необхідне лікування для людей похилого віку. . Наша команда – досвідчені фахівці, які з повагою ставляться до особливостей похилого віку.

Як вибрати пансіонат для людей похилого віку

Вибираючи пансіонат для людей похилого віку ви повинні особисто приїхати та ознайомитися з умовами проживання, послугами, які надає будинок для людей похилого віку, та поспілкуватися зі спеціалістами, які надалі будуть надавати допомогу вашим близьким. Перше враження – найголовніше при виборі пансіонату для людей похилого віку.

Пансіонат «Дерево життя» у Полтаві – з радістю приймає гостей. Ми гарантуємо, що ваші близькі будуть у надійних руках досвідчених фахівців. У будь-який час ви можете приїхати і побачити на власні очі, що чекає на пенсіонера в будинку для літніх людей. Бажаєте записатися на ознайомлювальну екскурсію? Телефонуйте за номером гарячої лінії прямо зараз!

Реабілітація хворих на пансіонаті

Хвороби літнього віку, наприклад Альцгеймер або хвороба Паркінсона, значно ускладнюють спільне проживання з батьком, який більше вас не впізнає або має проблеми в побуті. Якщо ви хочете забезпечити коханій людині гідну старість – наші реабілітологи зроблять все можливе, щоб життя пенсіонера було комфортним.
Реабілітація хворих у пансіонаті – це пріоритетне завдання, щоб покращити якість життя літньої людини та надати їй необхідну медичну допомогу та психологічну підтримку. Наші фахівці допоможуть відновити фізичне та психологічне здоров'я вашого близького.