У нашому будинку для людей похилого віку "Дерево життя" у Полтаві постояльці можуть розміститися в 1, 2, 3 та 4-місних номерах, які обладнані всім необхідним для комфорту та безпеки людей похилого віку. В інтер'єрі кожного будинку для людей похилого віку передбачені:

- високі поручні та пандуси;
- відсутність порогів;
- окремі санвузли в кожній кімнаті;
- спеціальні допоміжні сходинки;
- навігація для орієнтування у просторі та часі.

Розцінки на проживання в будинку для літніх людей розраховуються індивідуально та залежать від часу перебування постояльця, стану його здоров'я та самостійності, віку та кількості місць у кімнаті.

Послуги будинку для людей похилого віку
Проживання в будинку для літніх людей «Дерево життя» - це ідеальний варіант у тому випадку, якщо ви не можете забезпечити своєму родичу належний догляд та медичну допомогу. До спектру наших пансіонатів входять:

- проживання в затишних сучасних та красивих номерах з широкоформатними телевізорами;
- збалансоване п'ятиразове харчування в будинку для літніх людей, розроблене відповідно до особливостей літніх людей та рекомендованого дієтологами;
- медичне спостереження, щоденне відстеження стану здоров'я підопічних: - вимірювання цукру в крові, температури, тиску;
- допомога висококваліфікованого та досвідченого персоналу: докторів, психологів, медсестер , доглядальниця;
- контроль за прийомом медикаментів;
- допомога у виконанні гігієнічних процедур;
- організація дозвілля: концерти, тематичні вечори, виступи;
- цікаві та корисні заняття з психологом , спрямовані на підтримку пам'яті, уваги та мислення;
- прогулянки на свіжому повітрі по впорядкованій території з клумбами, лавами ;
- зручне спілкування з родичами.

Наявність спеціального обладнання.

Лежачим хворим, людям після травм та інсультів необхідне спеціальне функціональне ліжко. Вона дозволяє змінювати становище хворого, мінімізуючи цим можливість утворення пролежнів, запалення легкий тощо. Купівля ліжка для домашнього використання обтяжлива для бюджету. У пансіонаті є все необхідне медобладнання і його достатньо для всіх постояльців.


Живлення в будинку для літніх людей.

Як правило, харчування дієтичне. Звичайно ж, людей похилого віку час від часу балують (якщо немає строгих обмежень), включаючи в раціон солодощі, випічку та інші продукти та страви, визнані шкідливими. Але загалом раціон складається лише з корисних страв. Дієта підбирається з урахуванням особливостей захворювання та рекомендацій лікаря.


Гігієна та обслуговування.

З віком щоденні гігієнічні процедури для людей похилого віку перетворюються на складне завдання, яке забирає багато фізичних сил. Прийом душу або ванни в старечому віці і зовсім загрожує небезпекою травмування. Особливо небезпечний перелом шийки стегна у людей похилого віку, догляд у цьому випадку потрібен постійний і обов'язково професійний. У пансіонаті допомагають із щоденними гігієнічними процедурами, стежать за регулярною зміною спідньої білизни.


Соціальна адаптація, спілкування.

Старі люди, а особливо ті, хто зіткнувся з серйозними захворюваннями, в пансіонаті вчаться пристосовуватися до навколишнього світу. Ніхто не загострює увагу до їхніх хвороб. Вони спілкуються з великою кількістю людей – з однолітками, які так само як і вони живуть у будинку престарілих, з лікарями, медсестрами, обслуговуючим персоналом.


Взаємозв'язок із родичами.

По-перше, двері для родичів відчинені цілодобово. Жодних прийомних днів та годин! Можна приїхати у будь-який час, головне, перед цим зателефонувати та уточнити, чи не призначені на цей час якісь медичні процедури. По-друге, персонал пансіонату завжди перебуває на зв'язку. Можна зв'язатися телефоном, написати в соцмережі, надіслати повідомлення на пошту.

Також ви можете скористатися послугами нашої філії у Харкові -будинок для людей похилого віку Харків "Дерево життя"

Коли люди шукають пансіонату для літніх людей у Полтаві у них виникають різні асоціації. В одних - з лікарняною палатою, в інших - з жорстоким ставленням та байдужістю.

Ми допоможемо вам розібратися, в чому переваги пансіонату для людей похилого віку.

Насамперед ви повинні бути чесними перед собою і відповісти на кілька запитань:

  • Чи зможете ви приділяти достатню кількість часу догляду за людиною похилого віку?
  • Чи маєте медичну освіту, щоб допомогти при захворюваннях?
  • У вашому будинку є обладнання для безпечного пересування?
  • Ви маєте досвід догляду за лежачими хворими?
  • Ви забезпечите збалансоване харчування та правильний раціон?
  • Чи ви надаєте психологічну підтримку близькій людині повною мірою?
  • Ви зможете організувати для пенсіонера регулярні прогулянки на свіжому повітрі?