Все, що ми робимо, спрямоване на покращення якості життя тих, хто хоче жити у нас, і наші співробітники прагнуть покращити комфорт перебування кожного з наших гостей. Ми пропонуємо поєднання послуг як у сфері збереження здоров'я, так і у сфері обслуговування, щоб надати сенс кожному дню перебування в нашому пансіонаті, ми намагаємося надати при цьому будь-яку підтримку, яка може знадобитися.

У спектр послуг входить: п'ятиразове харчування та медичний супровід, контроль прийому ліків, регулярний огляд терапевта, вимірювання тиску та цукру, широкий спектр соціальних та розважальних заходів, а також гігієнічний догляд, прибирання, прання, купання, стрижка тощо. .

Живлення в пансіонаті для людей похилого віку "Дерево життя"

У нашому пансіонаті для всіх гостей легкі, здорові та смачні страви, приготовані кваліфікованими кухарями, з урахуванням індивідуальних особливостей та уподобань.

Прибирання, догляд та обслуговування:

Багато людей похилого віку називають побутові труднощі, пов'язані з підтриманням звичайного порядку будинку, які виникають з настанням певного віку, однією з основних неприємних особливостей, на щастя в нашому пансіонаті всі подібні проблеми вирішуються досвідченим і уважним персоналом. Будь то заправка ліжок, прибирання кімнат або прання та багато іншого. Наша команда з прибирання та технічного обслуговування забезпечує чистоту та порядок санвузлів, їдальні та місць загального користування. У будинку для людей похилого віку "Дерево життя" ми подбаємо про все.

Соціально-рекреаційна діяльність:

Боротьба з самотністю - одна з першочергових особливостей та переваг проживання в будинку для літніх людей.
Ми намагаємося створити створенням оптимальних умов для всіх постояльців у плані спілкування та забезпечення дозвілля. Легко знаходити нових знайомих, спілкуватися з ровесниками. Нескладно буде відшукати велику кількість цікавих тем, обговорити новини, поговорити про минуле та багато іншого. Спілкування стає дуже важливим чинником, від якого залежить якість життя. Якщо не спілкуватися з іншими людьми, людина поступово починає в'янути. Йому треба виговоритись, поділитися власними думками. Коли вони не знаходять виходу, психологічно буває зовсім непросто.
Якщо вдома немає можливості забезпечити повноцінне спілкування, людина похилого віку не може для цього вийти у двір, спеціалізований пансіонат стає єдиним варіантом. Там будь-коли можна поговорити, отримати якісну підтримку з усіх боків.

Будинок для людей похилого віку Полтава, якісний догляд та медичне обслуговування, 5-разове дієтичне харчування, відмінні умови проживання.

Старі люди заслуговують на гідну старість у коханні та комфорті - приватний будинок для людей похилого віку Харків "Дерево життя".