Нормальний тиск у людей похилого віку
Артеріальний тиск дає уявлення, з якою силою кров тисне на судини. Вимірюється величина прийнятих одиницях - міліметри ртутного стовпа. У дорослого показник у нормі – 120/80 мм. рт. ст.

Користуючись приладом, треба розібратися, що показують цифри, що позначають показання тиску і яким воно буває:

Систолічне: його називають верхнім, заміряється в мить, коли з серця виштовхується кров'яний потік. Число записується на першому місці (120).
Діастолічний: отримало назву нижнього. Реєструється під час паузи, що виникає при скороченнях серця. Число додається після межі. (80).
Пульсове: виходить при відніманні з більшого значення меншого (систолічне – діастолічне).

Підвищений тиск
Кожен рік у світі зростає кількість літніх людей, які отримують діагноз гіпертонія. Окремі самі провокують недугу, порушуючи раціон, нехтуючи здоровим способом життя. Вік заявляє про себе змінами у роботі органів:

Виявляється гіпертрофія стінок артерій, капілярів;
Знижується серцевий викид;
Нірки не повністю виводять надлишок рідини з тканин;
Уповільнюється кровообіг;
Об'єм внутрішньоклітинної рідини збільшується.
Вдобавок розкривається й інших супутніх патологій, і натомість яких організм слабшає. В результаті часто скаче тиск, який без використання приладів не помітний. Наркологічний центр Харків

Причини підвищення АТ
Щоб вилікувати гіпертонію, треба знайти першопричину, яка призвела до підвищення тиску. Якщо воно піднялося лише одного разу, то медики констатують гіпертензію. У такому разі доведеться прибрати фактор, що спровокував появу симптоматики. При стійкому підвищенні АТ йдеться про наявність у повноцінного захворювання, що звернулося.

Причини підвищення тиску у зрілих осіб досить різноманітні:

  • Зайві кілограми;
  • Стреси та переживання;
  • Мала рухливість;
  • Куріння та розпиття алкоголю;
  • Спадкова схильність;
  • Незбалансоване харчування;
  • Прийом препаратів, що сприяють підвищенню АТ;
  • Наявні захворювання.

Будинок для людей похилого віку Полтава, якісний догляд та медичне обслуговування, 5-разове дієтичне харчування, відмінні умови проживання.