Шум і запаморочення можуть виникати у кожної людини. І не завжди вік може спричинити. Часто захворювання може з'являтися на тлі хронічних патологій вуха або при остеохондрозі. Зазвичай шум у вухах у людей похилого віку не триває довго, і це неприємне явище швидко минає без застосування медикаментозних препаратів.

Він може бути пов'язаний з вегето-судинною дистонією, така проблема усувається за допомогою препаратів, що знижують артеріальний тиск. Якщо шум має постійний характер, то краще не займатися самолікуванням і звернутися за допомогою до досвідченого терапевта, який допоможе провести всі необхідні аналізи, підбере препарат, що купує шум, простежить за динамікою захворювання.

Причини шуму в голові у літніх

Віковий шум у вухах має різний характер. Його можуть викликати безліч причин. Будь-яка незвична зміна в організмі має обов'язково насторожити вас. Звичайно, якщо людина весь день слухала гучну музику, це не повинно викликати напругу. Але якщо таке явище носить періодичний і постійний характер, то це привід звернутися за допомогою до медичного фахівця. Спочатку до терапевта, який після первинного огляду зможе призначити цільовий напрямок до вужчого фахівця. Це важлива умова для швидкого лікування та усунення проблеми. Основні причини патології можуть полягати в наступному:

Запальні осередки у вушній порожнині. Найчастіше виникає на тлі отиту;
Пухлини в головному та спинному мозку;
Патології сечової та статевої структури;
Захворювання серця, судин;
Хвороби центральної та периферичної нервової системи;
ВСД, стрибки венозного та артеріального тиску;
Захворювання щитовидної залози.
Шум часто носить пульсуючий характер. Він може бути провісником або частиною мігрені, анемії, остеохондрозу, атеросклерозу судин, ВСД, проблем із серцевою діяльністю.

У літньому віці судини в головному мозку поступово зношуються, втрачаючи свою еластичність. Це може спричинити спазми, шуми, порушення місцевого кровопостачання. Такий небезпечний стан може безпосередньо сигналізувати про наближення інсульту. Багато людей ігнорують проблему, воліючи лікуватися народними засобами, просто зазнають неприємного стану. Робити так не варто, тому що причина може бути наслідком серйозного патологічного процесу.

Яким може бути шум у літніх хворих?
Шум у вухах має свою медичну термінологію, він називається тінітус. Може говорити про певні проблеми, збої в системі роботи організму. Цей симптом спостерігається у жителів мегаполісів або тих, чия робота пов'язана із галасливим та шкідливим виробництвом. У клінічній медицині лікарі градують тінітус на об'єктивний та суб'єктивний. Об'єктивний шум явище рідкісне, цього помилково виявити навіть під час ретельного обстеження, з'являється на тлі звуження сонних артерій при судинних мальформаціях.

На відміну від об'єктивного суб'єктивного тінітусу чути самого пацієнта, буває низьким, середнім, високим. Також ділиться за тривалістю. Іноді таке явище триває кілька секунд, часом воно може спостерігатися кілька годин поспіль. Неприємні відчуття в окремих випадках виявляються вночі, що заважає хворій людині нормально спати. Обладнання для маркування

Наша філія в місті Харків, будинок для людей похилого віку Харків "Дерево життя" - -ми завжди готові прийняти нових постояльців і забезпечити якісний догляд , здорове харчування, гігієнічні процедури, прогулянки, дозвілля та спілкування у колі людей одного віку та інтересів.