Гігієна необхідна в будь-якому віці, а люди похилого віку повинні дотримуватися її в обов'язковому порядку. При недотриманні гігієни в кімнаті, де проживає людина похилого віку, може з'явитися специфічний запах. Може стати причиною захворювання шкіри та інших негативних наслідків. Гігієна в літньому віці полягає не тільки в чистоті шкірних покривів, вимитому волоссі та чистоті ротової порожнини, це ще й правильно підібраний одяг та взуття. При неправильно вибраному взутті, на ногах можуть з'являтися ранки або грибок. Щодо одягу, то його необхідно вибирати з натуральних тканин і без грубих швів. Також необхідний контроль харчування. Якщо людина похилого віку не в змозі самостійно дотримуватися всіх правил гігієни, то необхідно буде їй у цьому допомагати. Садиба для людей похилого віку в Полтаві організують вашому родичу найкращий догляд та комфортні умови для життя.

<Р>Старі люди з віком дуже часто скаржаться на погіршення зору. Але при дотриманні певних правил гігієни можна довше зберегти його, стежачи за слизовою оболонкою, не допускаючи її пересихання. Для цього в кімнаті пенсіонера необхідно відрегулювати освітлення, захистити від потрапляння прямих сонячних променів, правильно підібрати фіранки на вікна та доповнити кімнату штучним освітленням за потребою. У пансіонаті для літніх людей у Полтаві всі кімнати обладнані для проживання людей похилого віку та інвалідів.

Як доглядати за шкірою.

Усім відомо, що з віком шкіра та слизові оболонки пересихають і втрачають еластичність. На шкірі можуть з'являтися почервоніння, подразнення, свербіж та збільшується ризик грибкової інфекції. Найголовнішим правилом є регулярна гігієна. Шкіра повинна бути чистою завжди, регулярно приймати душ, використовуючи засоби, що зволожують шкіру. Після прийняття водних процедур витирати шкіру м'яким рушником, особливо приділити увагу згинам рук і ніг, статевим органам. Після кожного сечовипускання та випорожнення бажано мити статеві органи. Для цього необхідно використовувати відвари трав шавлії та ромашки, це допоможе захистити шкіру від пересушування.

Гігієна ротової порожнини також дуже важлива. При правильному догляді за зубами та відвідуванні стоматолога можна надовго зберегти гарну усмішку. За зубними протезами потрібно доглядати і регулярно очищати від нальоту та залишків їжі.

Гігієнічний догляд за лежачою людиною похилого віку.

Будинок для літніх людей у Полтаві та Харкові піклується про всіх своїх постояльців. Наші професійні співробітники вміють організувати правильний догляд і за тяжкохворими людьми похилого віку. Дотримуються всі правила особистої гігієни, що зменшує ризик появи пролежнів та поява серйозніших ускладнень. Регулярна зміна постільної та білизни, зміна памперсів та урологічних прокладок.

Для догляду за лежачим хворим потрібно мати терпіння та певні навички. Щодня шкіру хворого необхідно обробляти, не допускати її пересихання. Уважно протирати всі складки, щоб уникнути появи пролежнів, які є джерелом інфекцій та доставляють йому дуже болючі відчуття. Якісь почервоніння важливо своєчасно виявити та обробляти розчином антисептика, застосовувати лікувальні відвари та спеціальні фармацевтичні препарати. Співробітники будинку для літніх людей у Полтаві дадуть цінні поради щодо догляду за шкірою обличчя, рук, ніг, статевих органів, допоможуть зберегти здорові зуби та зір.

Наша філія в місті Харків, будинок для людей похилого віку Харків "Дерево життя" - ми завжди готові прийняти нових постояльців і забезпечити якісний догляд , здорове харчування, гігієнічні процедури, прогулянки, дозвілля та спілкування у колі людей одного віку та інтересів.