Чому люди обирають будинок для літніх людей у Полтаві, коли йдеться про комфортне проживання літніх людей? Нам довіряють найближчих, бо в пансіонаті створена сприятлива атмосфера для безпечного проживання, ефективної реабілітації, якісного догляду за хворими.

Послуги доглядальниці вдома не можуть зрівнятися з комплексним підходом до організації дозвілля в приватному пансіонаті. Особливу увагу ми приділяємо підтримці здоров'я наших постояльців, лікарі проводять регулярні медичні огляди, контролюють своєчасний прийом медикаментів, здійснюють цілодобовий догляд.

Як вибрати будинок для людей похилого віку

Щоб вибрати будинок для людей похилого віку Дерево Життя достатньо знайти відгуки в інтернеті та почути реальну оцінку людей, чиї близькі проживають у комфортних умовах та отримують комплексну допомогу команди фахівців – лікарів, реабілітологів, дієтологів, психологів, особистих доглядальниць. Багатьох людей цікавить вартість проживання в пансіонаті.

Вартість перебування в будинку для літніх людей залежить від багатьох факторів. Наприклад, якщо йдеться про реабілітацію після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна – тоді людина потребує не лише проживання під наглядом фахівців, а й медичної допомоги, яку надають наші співробітники.

Хоспіс Полтава

Шукаєте хоспіс Полтава? Довіряйте життя найближчих людей компетентним фахівцям. Якщо ви хочете забезпечити літній людині гідну старість – наша команда із задоволенням розповість про комфортні умови проживання в екологічно чистому районі в будинку для людей похилого віку.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, починаючи від проживання у спеціально обладнаному будинку, з урахуванням потреб кожної людини та закінчуючи медичною допомогою, реабілітацією, доглядом за лежачими хворими. Ми складемо вам режим дня, враховуючи індивідуальні особливості кожного постояльця.

Приватний будинок для людей похилого віку

Чим приватний будинок для людей похилого віку відрізняється від державного? Насамперед – доброзичливий персонал, який з повагою ставиться до потреб та бажань людей похилого віку. Переваги приватного хоспісу в тому, що кожна людина отримує увагу та турботу.

Крім того, умови проживання сформовані особливим чином. Всі приміщення – безпечні, мають спеціально обладнані поручні та поручні, широкі коридори, якими зручно пересуватися на інвалідному візку. Особиста доглядальниця супроводжує вашого родича цілодобово, надаючи моральну підтримку та медичну допомогу.