Інсульт завдає нищівного удару по здоров'ю людини. Після нього завжди потрібна турбота та увага, тому родичі повинні вживати необхідних заходів для забезпечення комфорту. Доглядати хворих після інсульту необхідно за спеціально розробленими правилами, але зробити це самостійно дуже складно, найкраще довіритися професіоналам і звернутися до приватного будинку для людей похилого віку.

Правила догляду за лежачими після інсульту
Після інсульту для первинного відновлення здоров'я буде потрібно постільний режим. А якщо в людини настав параліч, доглядати його стає ще складніше. Лежачий хворий не повинен перебувати тривалий час в тому самому положенні. Кожні 3-4 години намагайтеся його перевертати. Рекомендується гімнастика для прискорення відновлення.


Ми віримо у методи догляду, які враховують клінічні потреби наших жителів, але не торкаються їх на особистому рівні, щоби отримувати почуття впевненості у своїх можливостях. Для людей похилого віку почуття невпевненості у собі та своєму майбутньому, почуття покинутої близькими створюють певний негативний фон.
Робота з людьми похилого віку вимагає наявності певного набору якостей: чуйності, терпіння, щирої та непідробної поваги до старості тощо. якості має кожна доглядальниця в будинку для людей похилого віку "Дерево життя" в Полтаві.

Важливо розуміти і приймати те, що у зв'язку з віком і різними захворюваннями характер людини в старості змінюється і ці зміни часто можуть бути негативними. Більшість бабусь і дідусів по досягненню похилого віку стають дратівливими, підозрілими до незнайомих людей, буркотливими, скупими. Може спостерігатися прояв агресивного консерватизму, категорична недовіра до всього нового, прагнення повчати і давати поради молоді.
Незалежно від того, наскільки серйозна медична підтримка потрібна, навіть якщо це щось незначне, щоб забезпечити душевний спокій, або навпаки. , щоб погіршити якість життя за наявності серйозних захворювань, ми пропонуємо найкращу підтримку для наших постояльців.

Цукровий діабет - захворювання ендокринної системи, при якому збільшується концентрація цукру в крові. Хвороба вражає людей різного віку, але найчастіше зустрічається після 40 років. У віці старше 65 років подібна патологія діагностується у 20% випадків. Особливу небезпеку вона становить для людей віком від 70 до 80 років.

Розрізняють 2 різновиди цукрового діабету. При І типі, інсулінозалежному, порушується синтез інсуліну, що призводить до його дефіциту. Він зазвичай розвивається у молодому віці. У людей похилого віку найчастіше діагностується II тип, інсуліннезалежний, при якому продукується достатня кількість гормону, але сприйнятливість клітин до нього сильно знижується.

При діабеті II типу прогноз багато в чому залежить як стану здоров'я літньої людини, і від умов, у яких проходить лікування та реабілітацію. Діабет потребує точного режиму, дієтичного харчування, контролю схеми прийому ліків. Професійний догляд за хворими на цукровий діабет інсулінонезалежного типу забезпечують спеціалізовані пансіонати для хворих на цукровий діабет.

Догляд за лежачими хворими завжди стає проблемою. Це пов'язано з обов'язковими гігієнічними процедурами та необхідністю медичного догляду. Розглянемо, як полегшити життя лежачому хворому, а також тому, хто його доглядає. Лежачі люди змушені постійно перебувати в ліжку, тому питання гігієни для них є дуже важливим, тому ми пропонуємо основні поради, щоб вирішити всі проблеми.

Як боротися із застоєм у тканинах?
Якщо ви доглядаєте лежачу людину, пам'ятайте, що рух – наше життя. Тому обов'язково привчайте хворого робити хоча б елементарні фізичні вправи, навіть якщо в нього погане самопочуття. Навіть до паралізованої людини у лікарнях обов'язково відправляють спеціаліста, який показує комплекс вправ з лікувальної фізкультури. Вам потрібно разом з хворим повторювати їх.

Згідно з даними дослідження, проведеного у вересні 2 схильні до ризику нестачі життєво важливих речовин, ніж молоді. Однак, відсутність життєво важливих речовин збільшує ризик розвитку вікових симптомів. У той же час хронічні симптоми збільшують потребу в життєво необхідних речовинах. Тому в літньому віці особливо важливо вживати в їжу здорові та багаті на вітаміни продукти. Високе споживання фруктів та овочів - у поєднанні з обраними харчовими добавками - може захистити людей похилого віку від розвитку захворювань або заповнити існуючий дефіцит і тим самим запобігти хворобам.

Ризик розвитку дефіциту вітамінів зростає
У людей похилого віку харчування часто є обмеженим. Основними причинами є, з одного боку, дієта необхідна здорового харчування, з другого - часті шлунково-кишкові розлади, які ускладнюють розщеплення поживних речовин (вітаміни, мінерали, антиоксиданти і мікроелементи). Навіть деякі ліки можуть призвести до нестачі вітамінів - і, на жаль, саме такі препарати приймаються людьми похилого віку.

Наука, що вивчає аспекти старіння та способи продовження молодості, називається геронтологією. Багаторічні дослідження дозволили виявити фактори, що прискорюють знос внутрішніх органів та найважливіших систем життєдіяльності людини. Спираючись на наявну інформацію, можна не лише утримати молодість, а й збільшити тривалість життя.

Історія геронтології сягає своїм корінням в античні часи, коли Гіппократ і Гален систематизували хвороби, що розвиваються з віком. За радянських часів великий внесок у розвиток науки зробив біолог Ілля Ілліч Мечников, він же вперше використав термін "геронтологія" та описав основні чинники старіння.

На жаль, навіть найміцніше тіло з віком слабшає. Не дивно, що саме на старості років люди страждають від різноманітних хвороб та неприємних симптомів. Одна з таких патологій – це зайве скупчення рідини у тканинах організму. Набряки у людей похилого віку зустрічаються дуже часто. Найчастіше вони вражають ноги, але часто опухає обличчя чи інші частини тіла. У багатьох людей пастозність є серйозним симптомом, що свідчить про порушення в роботі серця, нирок та інших органів. Саме тому за наявності подібної ознаки потрібне проведення діагностики з наступним призначенням необхідного в конкретній ситуації лікування.

Інсульт (або інфаркт головного мозку) - захворювання, яке відомо людству здавна. Європейська назва походить від латинського слова insultus (наскок, напад, удар), східна медицина також використовує термін «удар вітру». Вся справа в симптомах, які є досить очевидними: різка втрата свідомості, порушення або відсутність мови, зміна міміки обличчя, опорно-рухові розлади або параліч. Лікарі стверджують, що час з моменту «удару» до надання допомоги не повинен перевищувати 3 години, інакше наслідки можуть бути незворотними.

Природа інсульту
З медичної точки зору, інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, яке спричиняє вогнищеве ураження головного мозку. Порушення надходження до ділянки мозку кисню та харчування веде у результаті до втрати організмом функцій, які даний сегмент мозку відповідає. У разі неприйняття заходів для відновлення кровообігу можливі найважчі наслідки, аж до смерті.

Шум і запаморочення можуть виникати у кожної людини. І не завжди вік може спричинити. Часто захворювання може з'являтися на тлі хронічних патологій вуха або при остеохондрозі. Зазвичай шум у вухах у людей похилого віку не триває довго, і це неприємне явище швидко минає без застосування медикаментозних препаратів.

Він може бути пов'язаний з вегето-судинною дистонією, така проблема усувається за допомогою препаратів, що знижують артеріальний тиск. Якщо шум має постійний характер, то краще не займатися самолікуванням і звернутися за допомогою до досвідченого терапевта, який допоможе провести всі необхідні аналізи, підбере препарат, що купує шум, простежить за динамікою захворювання.

 

Гігієна необхідна в будь-якому віці, а люди похилого віку повинні дотримуватися її в обов'язковому порядку. При недотриманні гігієни в кімнаті, де проживає людина похилого віку, може з'явитися специфічний запах. Може стати причиною захворювання шкіри та інших негативних наслідків. Гігієна в літньому віці полягає не тільки в чистоті шкірних покривів, вимитому волоссі та чистоті ротової порожнини, це ще й правильно підібраний одяг та взуття. При неправильно вибраному взутті, на ногах можуть з'являтися ранки або грибок. Щодо одягу, то його необхідно вибирати з натуральних тканин і без грубих швів. Також необхідний контроль харчування. Якщо людина похилого віку не в змозі самостійно дотримуватися всіх правил гігієни, то необхідно буде їй у цьому допомагати. Садиба для людей похилого віку в Полтаві організують вашому родичу найкращий догляд та комфортні умови для життя.

<Р>Старі люди з віком дуже часто скаржаться на погіршення зору. Але при дотриманні певних правил гігієни можна довше зберегти його, стежачи за слизовою оболонкою, не допускаючи її пересихання. Для цього в кімнаті пенсіонера необхідно відрегулювати освітлення, захистити від потрапляння прямих сонячних променів, правильно підібрати фіранки на вікна та доповнити кімнату штучним освітленням за потребою. У пансіонаті для літніх людей у Полтаві всі кімнати обладнані для проживання людей похилого віку та інвалідів.

Шановні друзі, ми відкрили нове відділення у місті Харків, тепер ми готові приймати пацієнтів у нашому будинку для літніх людей.

Це нове комфортабельне приміщення, повністю адаптоване для проживання людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями.

Ми не стоїмо на місці, розвиваємо нашу мережу пансіонатів для людей похилого віку.

При цьому високу якість послуг ми намагаємось поєднати з доступними цінами. Безумовно, всі родичі людей похилого віку, які перебувають на нашій опіці, хочуть мати можливість швидко добиратися в пансіонат, щоб якомога частіше бачитися зі своїми рідними, тому відкриття пансіонату для людей похилого віку. Дерево життя в Харкові, звичайно, приємна новина для всіх, хто зацікавлений у наших послугах.

Чому люди обирають будинок для літніх людей у Полтаві, коли йдеться про комфортне проживання літніх людей? Нам довіряють найближчих, бо в пансіонаті створена сприятлива атмосфера для безпечного проживання, ефективної реабілітації, якісного догляду за хворими.

Послуги доглядальниці вдома не можуть зрівнятися з комплексним підходом до організації дозвілля в приватному пансіонаті. Особливу увагу ми приділяємо підтримці здоров'я наших постояльців, лікарі проводять регулярні медичні огляди, контролюють своєчасний прийом медикаментів, здійснюють цілодобовий догляд.

Як вибрати будинок для людей похилого віку

Щоб вибрати будинок для людей похилого віку Дерево Життя достатньо знайти відгуки в інтернеті та почути реальну оцінку людей, чиї близькі проживають у комфортних умовах та отримують комплексну допомогу команди фахівців – лікарів, реабілітологів, дієтологів, психологів, особистих доглядальниць. Багатьох людей цікавить вартість проживання в пансіонаті.

Вартість перебування в будинку для літніх людей залежить від багатьох факторів. Наприклад, якщо йдеться про реабілітацію після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна – тоді людина потребує не лише проживання під наглядом фахівців, а й медичної допомоги, яку надають наші співробітники.

Хоспіс Полтава

Шукаєте хоспіс Полтава? Довіряйте життя найближчих людей компетентним фахівцям. Якщо ви хочете забезпечити літній людині гідну старість – наша команда із задоволенням розповість про комфортні умови проживання в екологічно чистому районі в будинку для людей похилого віку.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, починаючи від проживання у спеціально обладнаному будинку, з урахуванням потреб кожної людини та закінчуючи медичною допомогою, реабілітацією, доглядом за лежачими хворими. Ми складемо вам режим дня, враховуючи індивідуальні особливості кожного постояльця.

Приватний будинок для людей похилого віку

Чим приватний будинок для людей похилого віку відрізняється від державного? Насамперед – доброзичливий персонал, який з повагою ставиться до потреб та бажань людей похилого віку. Переваги приватного хоспісу в тому, що кожна людина отримує увагу та турботу.

Крім того, умови проживання сформовані особливим чином. Всі приміщення – безпечні, мають спеціально обладнані поручні та поручні, широкі коридори, якими зручно пересуватися на інвалідному візку. Особиста доглядальниця супроводжує вашого родича цілодобово, надаючи моральну підтримку та медичну допомогу.